Bahçelievler Konutları nda Örnek Daire Hazır 2

Bahçelievler Konutları nda Örnek Daire Hazır

Bahçelievler Konutları nda Örnek Daire Hazır 2

Kırıkhan Belediyesi öncülüğünde Ceylanlar Gayrimenkul tarafından Bahçelievlerde yaptırılacak 348 konuta ait örnek daire halkın görüşüne açıldı.
 19 Mart tarihinde temeli atılmasına karşın hızlı bir ilerlemenin yaşandığı Bahçeli Evler Konutlarının 2 blokuna ait kaba çalışma tamamlanırken, üçüncü blokun kat dökümleri devam ediyor. 4.cü blokun ise temel kazma çalışmaları sürüyor.
 Bahçeli Evler konutlarına ait örnek daire ise cumartesi günü tamamlanarak halkın görüşüne açıldı. Örnek dairede kullanılan tüm malzemelerin her dairede aynı kalitede ve düzeyde olacağını belirten Ceylanlar Gayrimenkul yetkilileri” Konut sahibi olmak isteyen vatandaşlarımıza her türlü kolaylığı gösteriyoruz. Örnek dairemiz de görüldüğü gibi tüm dairelerimiz 1. sınıf işçilik ve malzemeden oluşacaktır. Bunların dışında ayrıntılı malzeme kullanılmasını isteyen vatandaşlarımızında isteklerine olumlu cevap vermekteyiz. Bu konuda aradaki farkı talep etmekteyiz, ama işçiliğini biz üstlenmekteyiz” dediler.
Kırıkhan’ın en havadar en temiz ve en sakin bölgesinde kurulan Bahçeli Evler konutlarının özellikleri ise şöyle belirtildi :

BİNALARIMZIN TEMEL ÖZELLİKLERİ
1. SİTEMİZ 26.000 M2 ALAN ÜZERİNE KURULUDUR. BU ALANIN SADECE 6300 M2 KISMI KONUTLAR İÇİN OLUP GERİ KALAN 19700 M2 ALAN ÇOCUK OYUN PARKI SPOR ALANI VE PEYZAJ DÜZENLEMELERİDİR.
2. ÇAMLIK BÖLGESİNDEKİ SPOR ALETLERİNDEN DAHA FAZLA SPOR ALETİ,
3. 1000M UZUNLUĞUNDA YÜRÜYÜŞ PARKURU,10 ADET KAMELYA VE SÜS HAVUZU,
4. ÇOCUKLAR İÇİN EĞLENCE MERKEZİ AYARINDA PARK VE OYUN ALANI,2 ADET BASKET VE FUTBOL SAHASI
5. 750 M2 BİR ADET SİTE LOKALİ, 2.000 M2 ALIŞ VERİŞ MERKEZİ, HER BLOKTA AYRI AYRI OTOPARK, BLOKLAR ARASI KOLAY YAYA VE ARAÇ YOLLARI
6. SİTE GÜVENLİK GÖREVLİSİ
7. HER BLOKTA KAPICI DAİRESİ VE APARTMAN GÖREVLİSİ,
8. MERKEZİ ISITMA SİSTEMİ, HER BLOKTA 2 ADET ASANSÖR, ELEKTRİK VE TESİSAT BOŞLUKLARI, HER BLOK İÇİN 200 M2 LİK SIĞINAK, HER BLOK İÇİN 20 TONLUK PASLANMAZ ÇELİK SU DEPOSU, HER BLOK İÇİN KAZAN VE KÖMÜR DAİRELERİ, APARTMAN ORTAK KULLANIM ALANLARI, TESİSAT VE ELEKTRİK ODALARI,
9. RADYE TEMEL ÜZERİNE KURULU TÜNEL KALIP SİSTEMLİ YAPI, KARKAS SİSTEMELERLE KARŞILAŞTIRILMAYACAK AVANTAJDA DEPREME DAYANIKLILIK,
10. YAPI SİSTEM MERKEZİNİN ORTA NOKTADA BULUNMASI SEBEBİ İLE DAHA SAĞLAM VE DAHA ESNEK BİR BETONARME,C 40 KALİTESİNDE BETON,HER BLOKTA 250 TON DEMİR,HER BLOK İÇİN 2000 M3 BETON ,HER TEMELDE 1200 M2 ÇİFT KATLI SU VE NEM İZOLASYONU,HER TEMEL İÇİN 200 M3 BY PAS MALZEMELİ DOLGU VE İYİLEŞTİRME,HER TEMEL İÇİN 750 M3 BETON VE İZOLASYON KORUMA YAPILMAKTADIR.YAPILAN HER İZOLASYON SU VE NEM TESTLERİ BULUNMAKTADIR.
11. ISI, SES İZOLASYONU VE YÜK HAFİFLİĞİ İÇİN KALİTELİ BİMS TUĞLA, İÇ BÖLMELERDE 13,5 CM LİK DUVARLAR,
12. DAİRE İÇİ HARİKA CAMLI AHŞAP PANEL KAPILAR, DAİRE DIŞI 1 . SINIF ÇELİK KAPILAR, BLOK GİRİŞLERİNDE FERFORJELİ, İÇ KISIMDA ALÜMİNYUM RÜZGARLIKLAR,POSTA KUTULARI ,İLAN PANOLARI ,GENİŞ VE FERAH BLOK GİRİŞ MERDİVENİ,BİNA ÇEVRESİ HARİKA PEYZAJ
13. BENZERLERİNİ KISKANDIRACAK MALZEME, İŞÇİLİK KALİTESİ. BENZERSİZ FİYAT TEKLİFİ.
14. DAİRE İÇİNDE 170 CM GENİŞLİKTE HOL VE GECE HOLÜ BULUNMAZ TERCİH SEBEBİDİR. BALKONLARDA GENİŞLİK VE FERAHLIK İLK ANDA SİZLERİ CEZBEDECEKTİR.
15. MUTFAKLARIN GENİŞLİĞİ VE TEFRİŞATA UYGUNLUĞU EMİNİZ HİÇ BİR BAYANIN DİKKATİNDEN KAÇMAYACAKTIR.
16. İSTEĞE BAĞLI OLARAK ZEMİN KAPLAMA TERCİHLERİ. SERAMİK TABAN YERİNE LAMİNANT PARKE KAPLAMA SEÇENEKLERİ.
17. ÇOCUKLARIN HUZUR VE GÜVEN İÇİNDE OLACAĞI HARİKA BİR ORTAM
18. BİR BAYANIN İSTEYECEĞİ HER ŞEYİ DÜŞÜNDÜK. EKSİKLERİMİZİ GÖSTERMEK İÇİN BÜTÜN BAYANLARI; MUTFAKLARIMIZI, OTURMA ODALARIMIZI, SALONLARIMIZI, BALKONLARIMIZI VE BİNALARIMIZI GEZMEYE DAVET EDİYORUZ.

ANLATTIĞIMIZ BU GÜZELLİKLER SADECE İLK ANDA GÖRECEKLERİNİZ. BİNANIZIN DAHA UZUN YILLAR SİZE HİZMET VERMESİ, SİZLERİN DAHA SAĞLIKLI BİR ORTAMDA YAŞAMANIZ, ÇEVRENİZDEN VE YEŞİLLENDİRMEDEN EN FAZLA YARARLANMANIZ, KOMŞULARLA DAHA ÇOK VE DAHA GÜZEL ANLAR YAŞAMANIZ İÇİN BAZI ŞEYLER YAPTIK. DAHA ÇOK GÜZELLİĞİ ANLATABİLMEK İÇİN SİZLERİ ŞANTİYEMİZE BEKLİYORUZ. SİZLERİN TEŞRİFİ BİZİ ONURLANDIRACAKTIR.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>